19 czerwca - Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze za lata 2022-2025.
Zebranie odbędzie się 19 czerwca (piątek) o godzinie 14.00 w auli Biblioteki Uniwersyteckiej, al. Wojska Polskiego 71, w Zielonej Górze.
Porządek zebrania
- Otwarcie Zebrania.
- Wybór przewodniczącego i protokolanta Zebrania.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Wybór Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej.
- Przedstawienie proponowanych zmian w statucie.
- Głosowanie nad uchwałą w sprawie nadania statutowi Towarzystwa nowego brzmienia.
- Sprawozdanie merytoryczno-finansowe Zarządu z działalności w latach 2022-2025.
- Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
- Dyskusja dotycząca przyjęcia sprawozdań Zarządu i Komisji Rewizyjnej.
- Głosowanie nad udzieleniem absolutorium Zarządowi.
- Wybory władz LTN na kadencję 2026-2030:
- wybór Prezesa,
- wybór Zarządu,
- wybór Komisji Rewizyjnej,
- wybór Sądu Koleżeńskiego.
- Ogłoszenie wyników wyborów i podjęcie uchwał o składzie wybranych organów Towarzystwa.
- Dyskusja programowa i odczytanie protokołu Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej.
- Wolne wnioski.
- Zamknięcie Walnego Zebrania.
